Reakce na příspěvek v návštěvní knize

Reagujete na tento příspěvek

hanba
Martin Cink  |  46.23.54.20  |  martin.cink(zavináč)seznam.cz
06.04.2015  21:30
Dobrý den všem kdo čtou tyto příspěvky a podněty. Myslím že většina po přečtení páteční přílohy a po přečtení všech a celých mých a jiných diskutujících zjistili že páteční příloha byla plná mlžení a lží.Mileno Honza měl pravopisné chyby ale psal zde podstatné věci a hlavně se vždy podepsal a v neposlední řadě psal sám za sebe a né jako ty které není hanba a řekl bych drzost psát do této knihy cizím jménem konkrétně mým.Psal jsem že se zde již nebudu vyjadřovat ale čekal jsem kdo má tolika drzosti a hle ona to manželka místostarosty.Chceš říct že se pletu tak aby měli i ostatní možnost tak prosím podívejte na it adresu ze které byl poslán příspěvek Martin Cink | 192.168.46.199
17.03.2015 20:31
(Martin Cink Nazdar přátelé dík za podporu a pokud to půjde a máte odvahu tak přidejte do návštěvní knihy svůj příspěvek a podnět ať si nemyslí že se z nich poser....) který se pravděpodobně velice hodil paní starostce ve svém projevu na poslední stránce. Tento příspěvek jsem já nikdy do této návštěvní knihy nepsal psal jej člověk který má adresu 192.168.46.199 nebo taky Kvido že? Nic méně nepsal jsem zde nic špatného aby paní starostka musela na mě nakydat tuto špínu ale to ona umí velice dobře stačí si vzpomenout jakou nakydali na minulé zastupitele a konkrétní osobu. Mé příspěvky byli myslím věcné a chtěl jsem pouze odpovědi jako ostatní diskutující. Jsem za toto špatný? Také jsem nikdy neřekl že je špatný zájezd do zoo nebo dokonce betlém jen jsem podotkl že mě se toto zdá málo a že hasiči zde dělají daleko víc kultury opět špatně a opět otištěno jen to co se hodí.Pak ty tady píšeš a v klidu se svojí emailovou adresou a podepíšeš se. Nevím ale to si opravdu myslíte že jsou lidé tak hloupí a pravdu se nedozví? Toto je opravdu můj poslední příspěvek zde,nynější zastupitelé mě osobně nestojí za svůj osobní čas,pro mě jsou parta údržbářů kteří dostali od bývalých zastupitelů v podstatě vybavenou ves. Když se Vám někdo nelíbí nebo trochu vybočuje z řady tak je třeba na něj plivat toto je vaše jednání. Vše kterým jsem nějakým způsobem znepříjemnil život v této obci nebo jsem jej nějak urazil se tímto omlouvám. Ps tuto nebo podobnou zprávu se dozví i občané kteří nemají možnost internetu aby i oni si udělali úsudek jak jednáte a mlžíte. S pozdravem Martin Cink který zde není sice trvale hlášen a bydlí zde se svojí rodinou bez měsíce 4 roky.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do testu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 7 + 8 =
Text příspěvku: