Reakce na příspěvek v návštěvní knize

Reagujete na tento příspěvek

Quo bono ?
Milena Bolinová  |  192.168.46.199  |  milena.bolinova(zavináč)seznam.cz
06.04.2015  10:31
Doufám, že laskavý čtenář promine a nebude posuzovat inteligenční kvocient obyvatel obce Tchořovice dle příspěvků p. Jana Čadka. Pane Frýzku, buďte prosím k Honzíkovi shovívavý, jak bychom mohli chtít pochopení Listiny základních práv a svobod, volebního zákona, ekonomických ukazatelů obce a znalost historie po někom, kdo nepochopil učivo 4. třídy základní školy a je schopen nasekat na 8 řádcích myšlenkově jednoduchého textu 22 pravopisných chyb?
Pane Frýzku, velmi Vám děkuji za příspěvek. Souhlasím ve všech bodech. Jsem hrdá, že bydlím v naší obci. Nikdy mě nenapadlo se za obec stydět, ani před deseti lety, ani nyní. Považuji ji za jednu z nejkrásnějších vůbec. Ano, moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného. Ve svém volném čase se mohu věnovat obci, hasičům, myslivosti, účastnit se akcí v obci, číst knížku, nebo odlévat sádrové trpaslíky. Nikdo nemá právo mě za to kamenovat a říkat, že jsem horší občan, než on. Věřím, že v období případní krize, jako byla např. povodeň, budou pomáhat všichni slušní lidé, bez ohledu na to, jestli jsou zastupitelé, myslivci, hasiči nebo „jen“ občané, stejně, jako tomu bylo v roce 1987 a 2002. Neboť ve všech vyjmenovaných skupinách jsou lidé slušní a také Ti, kteří na těchto skupinách lidí parazitují.
Je dobře, že tu existuje opozice vůči zastupitelstvu, opak by byl nepřirozený a neefektivní. Přejme si kvalitní opozici, která se obejde bez osobních averzí, výpadů a urážek, bude schopna dialogu, bude fungovat jako objektivní a konstruktivní protistrana a tím napomáhat k tomu, aby se nám tu všem žilo dobře. Koneckonců, vždyť tu tak dlouho žít nebudeme.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do testu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 2 + 7 =
Text příspěvku: