Reakce na příspěvek v návštěvní knize

Reagujete na tento příspěvek

Quo bono ?
František Frýzek  |  192.168.39.134  |  f.fryzek(zavináč)seznam.cz
04.04.2015  21:49
Vážená paní,
jen krátce zareaguji na Vaše psaní. Na schůzi jsem,narozdíl od Vás,byl.
Mohu jen obdivovat s jakým klidem a nadhledem, alespoň do okamžiku,kdy jsem znechucen schůzi opustil, paní starostka raegovala na neslušnou argumentaci některých diskutujících.
Schůzi jsem opustil v okamžiku, kdy jeden diskutér zpochybnil volby do zastupitelstva obce. To už bylo příliš. Možná jiný starosta by více přál spolku dobrovolných hasičů a byl by proto zvolen demokratičtěji? Nejsem hasič a nemohu tedy souhlasit s pozměněným heslem "Všechnu moc hasičům". Takto to tedy nazaznělo,ale moc nechybělo.
Omlouvám se paní starostce, že jsem se neohradil proti tomu, co zaznělo,přímo na schůzi.Nemělo by to tam ale smysl, protože by to byl dialog s hluchými.V bibli pro podobné marné konání určitě najdeme trefné přirovnání.
Jsem přímo alergický na hesla, že někdo něco dělá víc pro lidi.I kdyby to byla pravda,má snad proto větší práva vykřikovat na fóru než ostatní?.
Vnucuje se vždy totiž otázka, pro jaké lidi a co děláme především .Že často pro sebe? Co je na tom divného? Jsme přeci také lidé!
Jako člověk, který musí, čas od času, předstoupit před své spolupracovníky a zodpovídat se ze své práce,vím,že musím někdy i něco překousnout. Musím ale odmítnout námitku, že nebylo diskutováno ke všemu,co bylo na schůzi předneseno.Schůzovali bychom týdny, a závěru bychom se stejně nedobrali.Vím o čem mluvím, protože jsem již řadu veřejných schůzí vedl.Musím se také ohradit proti poznámkám o zahnívání, které jsem zaregistroval v "SoBě". Mohu snad ještě trávit tu trochu zbývajícího volného času s kým chci a jak chci.
Každý má ještě právo ve volném čase dělat co mu libo, pokud ovšem neporušuje práva jiných.Platí to určitě také pro členy SDH.
Prosím nestyďte se, že tu žijete.Nakonec někde žít musíme.
A prosím, nevychovávejte selektivně pouze některé své občany, se kterými nemusíte nutně vždy souhlasit.
Osobně si vážím práce současného zastupitelstva obce, kterému se m.j. daří, bez drastických dopadů na nás občany,umazávat velký obecní dluh z dřívějších časů.
A souhlasím s Vám, měli bychom spolupracovat a ne si muset vybírat, zda patřím k těm či oněm.

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do testu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 2 + 3 =
Text příspěvku: