Reakce na příspěvek v návštěvní knize

Reagujete na tento příspěvek

Další anonym
NN  |  89.24.110.66
08.04.2015  11:09
Doslova se stydím, za naši návštěvní knihu. Pravdou je, že je tam tolika lží, až hanba. Zastupitel, který se tam uvedl celým jménem, lže nebo fabuluje ve velkém stylu. Je naprosto směšné, že uveřejňuje, že je někdo pravomocně odsouzený, ale už neuvede, čím se tak prohřešil. Není to ani vrah ani zloděj, jen „trouba“, který pomohl kamarádovi v nouzi. Je tak špatný? Z mého pohledu ne.
Dále je minimálně smutné, že někdo, kdo počítá pravopisné chyby (a špatně), jich tam v dalším příspěvku vymrskne tolika, že bych měl/a sklopené snad nejen uši. Mimochodem se chyb dopustil i pan Křivanec, povoláním právník, zastupitel obce, který jediný byl schopný a ochotný se pod svůj příspěvek podepsat. Pokud budu potřebovat pomoc při koupi auta, raději se domluvím s automechanikem, který si není jistý, které i/y použije, než účetní nebo učitelku, která si je jista. Za to bych nikoho nesoudila. Už Werich s Voskovcem zpívali: „..ten umí to a ten zas ono…“ Po pravdě, Mileno, být tebou (úmyslně malé „t“, momentálně si tě vážit opravdu nemohu), tak lezu těmi kanály, které zde nechalo zbudovat bývalé zastupitelstvo, protože z mého pohledu to rozhodně nebyla chybná citace, vždyť ses tam nepodepsala jménem svým, ale Martinovým.
Paní starostka v příloze okomentovala ledacos z této knihy, ale stať svého syna úplně vynechala. Nemyslím si, že je tak čistý a průkazný. Ale zajímalo by mne, jak se tváří paní starostka při čtení dalších příspěvků. Vypadá to, že dle „osvědčeného soudružského vzoru“ se chová aktuální zastupitelstvo. Pokud tedy není problém mezi obcí a hasiči, proč je sbor nazýván „srandaspolkem“?

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do testu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 2 + 3 =
Text příspěvku: